הירשמו לשיעור נסיון בזמן המתאים לכם

מערכת שעות יהלי שפהרד

אימון Kickbox משלב טכניקות של אומנות לחימה ועובד על כושר אירובי וחיטוב. אימון שישרוף לכם מקסימום קלוריות במינימום זמן. להזיע מעולם לא היה כייף יותר!!!הקבוצה קטנה והיחס סופר אישי

פילאטיס

פילאטיס מחזק  את שיווי המשקל ועובד על יציבה נכונה. מומלץ מאוד לכאבי גב, שיקום מפציעות ולחיזוק ריצפת האגן לאחר לידה 

TRX

אימון טי אר אקס  עובד על שרירי הליבה המייצבים את הגוף. TRX מחזק ומחטב את הגוף בצורה פונקציונאלית. אימון טי אר אקס שורף קלוריות  במינימום זמן, ותוך שיפור התפקוד היום יומי של המתאמן/נת.

בוט קאמפ

 בוט קאמפ הוא אימון כושר באוויר הפתוח המשלב את האביזרים הנמצאים בסביבה. זהו אימון פונקציונלי עם תרגילי חיזוק וסיבולת לב ריאה.
עבודה על הגוף השלם שמגבירה אנרגיה וחיוניות לצד הרזיה, שריפת קלוריות מוגברת וחיטוב הגוף. הדרכה מקצועית ויחס אישי להשגת יעדים אישיים בצורה היעילה ביותר.

עיצוב דינאמי

שיעור עיצוב וחיטוב עובד על סיבולת לב ריאה יחד עם תרגילי כוח שמחזקים את הגוף. זה אימון פונקציונאלי שעובד על כל השרירים בחלוקה שווה.
השיעור כולו בדופק בינוני ואחיד, מה שהופך אותו לשיעור אפקטיבי להרזיה וחיטוב הגוף -שריפת שומן וחיזוק הגוף.

אימון אישי

אימון כושר אישי בבית הלקוח או בסטודיו. האימון האישי הוא היעיל ביותר להשגת יעדים בזמן קצר. מומלץ מאוד לשיקום מפציעות, בגיל הזהב ולחזרה לגזרה לאחר לידה

כושר לנשים בהריון

שיעורי כושר לנשים הרות מיועדים לשמר את רמת הכושר בזמן ההריון ולהכין את הגוף פיזית ללידה. פעילות גופנית בזמן הריון מומלצת מאוד ועוזרת להתמודדות עם הבצקות, המשקל העולה וכול השינוים הגופניים שמתרחשים בגוף בתקופה זו. בנוסף שימור הכושר בזמן הריון יקל מאוד על התקופה שאחרי הלידה והחזרה לגזרה.

אימון לאמהות ותינוקות

בתקופה שאחרי לידה גם את וגם הגוף שלך צריכים חיזוק ותשומת לב. כי הגוף נחלש מאוד בזמן ההריון והלידה ובמיוחד ריצפת האגן. באימון כושר לאמהות ותינוקות נשלב פילאטיס וTRX, השילוב המושלם  כדי לשקם, לחטב ולחזק את הגוף לאחר לידה. אז בואי יחד עם הבייבי.

גלילה לראש העמוד

קביעת שיעור נסיון

דילוג לתוכן