הסיפור שלי בדרך לכושר (והאושר)

"הזיכרונות שלי מכרכור חוזרים אחורה יותר מ-25 שנה. הרוב היה פה פרדסים, וכדי להגיע להסעה לביה”ס היינו צריכים לחצות את השדות. היינו מטפסים על עצים, רצים בין שדות ומטעים ובעצם כל הזמן היינו בפעילות גופנית. אהבתי את התנועה והאתגרים הפיזיים וכבר בגיל 3 התחלתי ללמוד מחול. בגיל 17 עזבתי את האזור הקסום הזה ועברתי לגור באוסטרליה. לימדתי מחול ולמדתי  במקביל הכשרות בתחום הכושר. למדתי הקשבה לגוף והסתכלות מדויקת על תנועה בתהליך הדרגתי. בטבעיות עברתי מהוראת מחול לאימוני כושר תוך הבנה שבתחום זה אני יכולה להשפיע על אוכלוסייה רחבה יותר בגישה הוליסטית יותר  ולקחת חלק חשוב בתהליכי גדילה, התפתחות והגשמה עצמית. באוסטרליה, רישיון כמאמנת כושר מחייב אותך להמשיך ולהעמיק את הידע בכל שנה. הלימודים המתמשכים והמעמיקים עזרו לי להתאהב יותר ויותר בתחום. נהניתי מהלימודים ועוד יותר נהניתי מיישום הידע ואני נהנית ממנו עד היום. הכי אני מסופקת מהשינוי שהוא מאפשר לי לחולל בחייהם של המתאמנים שלי".

הכשרות מקצועיות

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

מדריכת סטודיו

מאמנת כושר אישית

מדריכת איגרוף

מדריכת פילאטיס

מדריכת פיט בול

מדריכת TRX

מאמנת לשיקום פציעות ספורט

אימוני חוץ פונקציונליים

בודי ג’אם

שאבם Shabem

אימון ילדים ונוער

אימון לגיל הזהב ואוכלוסיות מיוחדות

הסטודיו

הסטודיו ממוקם בפרדס חנה בתוך חצר גדולה וקסומה בין גינות ירק לעצי פרי, מוקף בחלונות הפונים לגינה שמעניקים תאורה טבעית ונעימה.

 חלל הסטודיו וגם השיעורים עצמם מיתבדלים ביחודיותם באווירה המשפחתית והאינטימית 

הדגש אצלנו הוא על הקשבה לקצב האישי של כול אחד מהמתאמנים ועל דיוק ושידרוג של עצמנו דרך דיוק התנועה, התחזקות הגוף ושיפור היכולת הפיזית.

 לכן אצלנו כל השיעורים הם בקבוצות של לא יותר משמונה מתאמנים בכדי להקפיד על איכות האימון ודיוקו. 

 בנוסף אנו מספקים שירות של אימוני כושר חיצוניים 

בכל האיזורים בסביבה

רוצה להתחיל להתאמן?

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן